ادمین اینستاگرام

صفحه اینستاگرام برندتان را برای کاربران لذت بخش میکنیم

در اصطلاح امروزی به فرد یا گروهی که مسئولیت رسیدگی به صفحه شما را دارد، ادمین اینستاگرام گفته میشود. مهمترین نکته ای که میتواند به درک بهتر کلمه ادمین در اینستاگرام کمک کند، اطلاع از وظایف ادمین پیج اینستاگرام است. تا اینجا متوجه شدیم که کلمه ادمین به معنای مدیر و ادمین اینستاگرام یعنی شخصی که یک پیج در این شبکه اجتماعی را مدیریت میکند. وظایف ادمین یک پیج در اینستاگرام نیز دقیقا مشابه اقداماتی است که شما در زمینه توسعه پیج اینستای خودتان انجام می دهید. شاید زمانی برسد که پیج شما نیز نیاز به ادمین داشته باشد.

insta1

Instagram Admin

ادمین صفحه اینستاگرام چه وظایفی دارد؟

زمانی که شما کار تولید محتوا و مدیریت صفحه خود را به یک شرکت می سپارید، یک تیم مسئولیت پشتیبانی از صفحه شما را خواهند داشت. بنابراین شما میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از خدمات حرفه ای طراحی گرافیک، برنامه ریزی پست ها و درج پست ها در اینستاگرام استفاده کنید.

برنامه-ریزی

برنامه ریزی دقیق

اولین گام در مدیریت اینستاگرام برنامه ریزی است و این گام بسیار مهم است که ادمین پیج شما باید درک درستی از اهداف سازمان شما و نیازسنجی مخاطبان و بررسی رقبای شما را داشته باشد و بعد مسیر را مشخص کند

گرافیک

طراحی گرافیکی

در پیج شما اولین چیزی که به چشم می آید طرح های گرافیکی پیج شماست، که مخاطب را جذب کرده و تیم ما با ایده پردازی و  اصول روانشناسی طراحی می کند.

تولید-محتوا

تولید محتوا

اگر شما عزیزان میخواهید محصولات و خدمات شما را بهتر بشناسند و ترغیب به خرید شوند باید محتوای اختصاصی و مفید داشته باشید که برای اینکار نیاز به افراد متخصص دارید.

پاسخگویی

پاسخگویی

مدیریت پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها طبق اصول و معیارهایی خاص در زمانبندی سریع و دقیق انجام میشود که نهایت رضایت مشتریان را به ارمغان می آورد